|
dish enough food to eat, one is not enough bread. "phua said, adding that this is his 3rd to eat one per package, each time bought the package and then go to another window to buy a bread.
doubt
such a low price, businesses can be profitable they rely on to survive
$ 1.20 package, can eat it
relatively yanli, many students do not deliberately eat a per package, "to catch up, eat." phua said, adding that he also belongs to the poor students, but taking into account the stage of being long the body in order to increase nutrition, "i often go to other window dafan phua lu feel "of the school meal price as a whole can withstand.
"today without queuing. master, give me a package yesterday at noon, xinxiang medical college sophomore students yanli, as usual, rushed to the first restaurant to eat. her goal is straightforward: the window of no. 27.
the facts prove that the vision of jane yaohui. the introduction of a per package, the restaurant's turnover was significantly improved, with more than 40 million in october 2010, december soared to over 50 million.
phua lu observed that the same food, as long as placed in the 27th window,polo ralph lauren pas cher, it is cheaper. "the whole first restaurant by a company from guangdong, often tune the dish window, which window is missing the dish, it will tune from the other windows."
"in fact, each one two, but we call it a per package." phua lu jieshao are eating, the package includes a two steamed bread,ralph lauren pas cher, short-term subsidies,jordan, logistics group of the corresponding subsidies,louboutin, especially for a per package, each of the group monthly allowance for restaurant two or three thousand dollars, the remaining loss from the restaurant their own ideas to digest.
and outside really cheap outside of porridge bowl at least a dollar a cover (poured) rice for at least 4 yuan.
相关的主题文章:
to obtain the two understandings.
<a href="http://server.ccieweb.com/dzltjt/v |
|